Kas rašo ant BALTOS SIENOS?

Sveiki,

pataikėt į Rūtos Metlevskienės asmenininį tinklaraštį. Visada norėjau turėti vieną erdvę idėjoms ir mintims reikšti, ypač gražioms 🙂

Trumpai apie mane:

Vilniaus universitete baigiau lietuvių filologijos bakalauro studijas, kalbotyros šaką. Tuo metu labiausiai mane domino kalbų universalijos ir baltistika. Vėliau ten pat tęsiau bendrosios kalbotyros magistro studijas, gan sėkmingai jas baigiau apsigynusi darbą iš kognityvinės lingvistikos. Vienareikšmiškai studijos išugdė kantrybę, valią ir gebėjimą kritiškai ir objektyviai vertinti procesus; bendrai, niekada nesigailėjau dėl 6 metų praleistų Filologijos fakultete.

Karjerą pradėjau nuo leidybos – kelis metus dirbau nedidelės knygų leidyklos kalbos redaktore.  Vėliau man labai pasisekė ir įsidarbinau populiauriausio Lietuvoje kelionių portalo redaktore. Čia man sekėsi puikiai – per kelis metus subūriau tvirtą komandą ir tapau vyr. portalo redaktore. Karjeros prasme, tai buvo vieni prasmingiausių metų, per kuriuos iš filologinio mąstymo perėjau į marketinginį ir supratau, kad labiausiai mane iš tiesų domina interneto platybės ir dar platesnės perpektyvos. Taigi nespėjus užmigti komforto zonoje, perėjau į tarptautinę įmonę ir šiuo metu dirbu su daugybės interneto puslapių turiniu įvairiomis kalbomis. Drąsiai sakau – myliu savo darbą ir tikiu, kad turinys yra karalius. Turizmas kol kas liko hobiu.

Kalbant apie turizmą… turbūt nėra dienos, kad nemąstyčiau apie keliones – nuolat naršau po internetą ieškodama pigių skrydžių, fainų viešbučių, skaitau kelionių vadovus ir ieškau taškų būsimoms kelionėms. Naujausias susižavėjimas – kalnai, slidinėjimas ir pėsčiųjų žygiai. 

Tačiau pastaruoju metu labiausiai ėmė džiuginti dailė, dailės pamokos, meno istorija, įvairios parodos. Ties šitu reikalu turiu visokiausių utopinių idėjų ir svajonių… Dailė – mano meditacija ir džiaugsmas.

O kur dar neperskaitytų knygų kalnai…

Nevengiu ir papildomų rašymo ar redagavimo darbų, prižiūriu kelis tinklalapius ir soc. tinklų paskyras. Domiuosi marketingu ir e-komercija.

Jei manai, kad turime šį tą bendro (o gal galėtume turėti), parašyk man ruta@baltasiena.lt 🙂